MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11086554
nr 1108 6554
Byrå
valnöt, sent 1800-tal, längd: 87 cm, djup: 46 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 maj 2017
kl 19:35:08
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr